تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

کسب مقام در جشنواره قرآن و عترت برایم افتخار بزرگی بود/ ثبت‌نام در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت

رتبه سوم بخش حفظ ۱۵جزء بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت گفت: کسب مقام در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت برایم بسیار شیرین و افتخار آفرین بود و به عنوان اولین نفر نیز در بیست و چهارمین دوره این جشنواره ثبت‌نام کردم.

دکتر حبیب‌زاده، متخصص رادیولوژی و نفر سوم بخش حفظ ۱۵ جزء‌ بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت در گفت‌وگو با هویت ما، اظهار داشت: معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خوشبختانه بحث مربوط به فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه را با پیگیری و تلاش خاصی دنبال می‌کنند که کسب رتبه چهارم در بین دانشگاه‌های کشور نتیجه این تلاش‌ها بوده و امیدواریم که در سالهای آینده نیز شاهد ارتقای رتبه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل باشیم.

وی گفت: سال ۷۲، در مسابقات کشوری قرآن و عترت شرکت کرده و رتبه کسب کرده بودم ولی در تمامی این سالها یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های من دور ماندن از فعالیت‌های قرآنی بود که خوشبختانه شرکت در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، باعث شد بتوانم دوباره با فعالیت‌های قرآنی مأنوس شوم و کسب رتبه سوم بخش حفظ ۱۵ جزء‌ واقعا برایم بسیار شیرین و افتخار آفرین بود.

دکتر حبیب‌زاده افزود: به عنوان اولین نفر در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت نیز ثبت نام کردم که قطعا باعث خوشحالی من بوده که این جشنواره باعث می‌شود،‌ با قرآن انس بیشتری داشته باشم.