تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

پیکر مطهر دومین شهید مدافع حرم در بندرعباس تشییع شد

پیکر مطهر دومین شهید مدافع حرم «خلیل تختی نژاد» بر روی دوش مردم ولایتمدار استان هرمزگان از میدان انقلاب تا مسجد جامع بندرعباس تشییع شد.

به گزارش هویت ما هرمزگان، شامگاه یکشنبه ۲۰ خرداد ماه سال‌جاری پیکر پاک شهید مدافع حرم خلیل تختی‌نژاد با استقبال پرشور مردم و مسؤولان وارد بندرعباس شد.

پیکر مطهر شهیدخلیل تختی‌نژاد دومین شهید مدافع حرم استان هرمزگان،  دوشنبه ۲۱ خرداد ۹۷ بر روی دستان مردم شهیدپرور بندرعباس تشییع شد و سپس در گلزار شهدای شهر تخت آرام  گرفت.

رضا ترابی در مراسم تشییع پیکر شهید تختی‌نژاد ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم مومن هرمزگان در این مراسم گفت: مردم هرمزگان از ساعات اولیه که خبر شهادت را شنیدند در منزل این شهید بزرگوار حضور یافتند.

وی گفت: به نمایندگی از مردم هرمزگان خطاب به خانواده شهید تختی نژاد باید بگویم که خلیل تختی‌نژاد تنها متعلق به خانواده شما نیست بلکه همه هرمزگانی‌ها و مردم ایران، این شهید گرانقدر را فرزند خود می‌دانند و مفتخرند که فرزند خود را در راه حفظ حرم اهل بیت(ع) تقدیم کردند.

 فرمانده سپاه امام سجاد (ع) افزود: شهادت جوان برومند، شهید خلیل تختی‌نژاد نتیجه تربیت اسلامی والدین این شهید است.

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس نیز در این مراسم به جایگاه شهید و مقام شهادت در پیشگاه حضرت حق اشاره‌کرد و افزود: نظام و انقلاب اسلامی ایران هرچه دارد به برکت خون شهداست و باید در راه حفظ ارزش‌های دینی و اسلامی بکوشیم.

وی خطاب به خانواده شهید خلیل تختی‌نژاد گفت: شهید شما زینبی است، زینبی که در برابر شهادت سیدالشهدا(ع) صبر پیشه کرد و الگوی استقامت شد.

گفتنی است، شهید خلیل تختی‌نژاد متولد ۱۳۷۲ و از پاسداران سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و فرمانده عملیات قرارگاه درعا بود که شب نوزدهم ماه مبارک رمضان و در نخستین شب از شب‌های پرفیض قدر مصادف با ۱۳ خرداد ماه ۹۷ در منطقه البوکمال به شهادت رسید.

یادآور می‌شود، شهید خلیل تختی‌نژاد، دومین شهید مدافع حرم اهل بیت(ع) از استان هرمزگان است.