تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

نمایش اثر هنری دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اهواز در تهران

اثر نمایشی “کیست” به کارگردانی سعید محمد سلیمانی دانشجوی رشته داروسازی دانشگاه و برگزیده جشنواره بین‌الملی سیمرغ از ۲۹مرداد تاپنجم شهریور ماه در سالن مهر حوزه هنری شهر تهران بر روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش هویت ما اهواز برای اولین بار به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آثار برگزیده جشنواره بین‌المللی سیمرغ در بخش تئاتر صحنه ای، برای عموم اجرا خواهد شد.

بر این اساس؛ اثر نمایشی “کیست”  به کارگردانی سعید محمد سلیمانی دانشجوی رشته داروسازی دانشگاه و برگزیده جشنواره بین‌الملی سیمرغ از ۲۹مرداد تاپنجم شهریور ماه در سالن مهر حوزه هنری شهر تهران بر روی صحنه خواهد رفت.

تئاتر “کیست” داستان ارتباط آدم های حقیقی با شخصیت‌های مجازی است. این نمایش روایت دو داستان موازی و اپیزودیک است که در یکی از آن‌ها در خانه “نگار” پس از یک پارتی شبانه، ماشین آن‌ها دزدیده شده و تنها سر نخ آن‌ها دختر و پسر جوانی است که از طریق فضای مجازی به مهمانی دعوت شده‌اند و تنها مظنون سرقت فردی است به نام ” کسری” که جز یک صفحه در فضای مجازی شناخت دیگری از او ندارند.

این اثرنمایشی کاندیدای بهترین اثر، کاندیدای بهترین کارگردانی، کاندیدای بهترین مرد و کاندیدای بهترین زن  نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ شد.

گفتنی است؛ این اثر از ۲۹ مرداد تا ۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ در تهران، خیابان حافظ، نبش خیابان سمیه حوزه هنری، تماشاخانه مهر به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

عوامل این نمایش:

کارگردان: سعید محمد سلیمانی

نویسنده و ترانه سرا: مهرداد بهراد

آهنگساز و خواننده: کورش بهراد

بازیگران: شادی شهبازی/ حسین زارعی/ زینب السادات هنری/ مهرشاد بهداروند/ سعید محمدسلیمانی/ علیرضا رضایی/ علی دوس علی وند/ فاطمه محمدنژاد/ درسا لیلی زاده

دستیار کارگردان: معصومه احمدی

طراح صحنه: پریسا مزرعه

طراح نور: احمد غفاری

طراح لباس: دل آرا جاویدان

منشی صحنه: مینو همتی

مدیر صحنه: احمدرضا آذر مهر

ساخت و اجرای دکور: رامین نورافروز، مالک جاسم نژاد، رضا مصطفایی، فاطمه شفیع زاده

اجرای نور و صدا: پیام کوگانی

طراح پوستر و بروشور: ریحانه سودانی

عکس: مینو همتی، تهمینه نصیری، سارا ثقفی