تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

شرکت کنندگان به محورهای جشنواره توجه ویژه‌ای داشته باشند

دانشجوی برگزیده ی بخش طراحی پوستر در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور از انگیزه اش برای شرکت در جشنواره می گوید.

به گزارش هویت ما آبادان، “ذوالفقار سباتی” دانشجوی کارشناسی علوم آزمایشگاهی دانشکده علوم پزشکی آبادان و نفر اول بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور در بخش پوستر در پاسخ به این سوال که انگیزه اش برای شرکت در این جشنواره چه بوده، گفت: انگیزه اصلی من کسب رتبه در جشنواره و استفاده از امتیازات آن بود.

وی همچنین در ادامه گفت : جشنواره در سطح دانشگاه های علوم پزشکی خیلی خوب بود. هر سال هم بر کیفیت آثار افزوده می شود امامتاسفانه نسبت به جشنواره فرهنگی، کمی بین دانشجوها ناشناخته است که البته هر سال این موضوع کمرنگ تر می شود.

ذوالفقار سباتی در پایان به دانشجویانی که قصد شرکت در بخش طراحی پوستر در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت را دارند توصیه کرد که به محور های جشنواره توجه ویژه داشته باشند و براساس این محورها آثارخود را آماده نمایند و سعی کنند برای خلق اثر ذهن خود را رها سازند.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور به آدرس زیر مراجعه نمایند:

http://quran.behdasht.gov.ir

 

  • ۲۷ام فروردین ۱۳۹۷
  • هویت