تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی دزفول جان باخت

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی دزفول که شب گذشته اقدام به خودکشی با مصرف دو عدد قرص برنج کرده بود پس از ۱۲ ساعت تلاش کادر پزشکی؛ پیش از ظهر امروز در بیمارستان جان باخت.

به گزارش هویت ما، مجتبی غلامی دانشجوی ترم آخر رشته فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول پیش از ظهر امروز به علت خوردن دو عدد قرص برنج در حالی که شب قبل اقدام به خودکشی کرده بود در بیمارستان جان باخت.

گفتنی است این دانشجو شامگاه هجدهم آذر ماه در خوابگاه دانشجویی پس از میل کردن شام و انجام حمام اقدام به خوردن دو عدد قرص برنج کرده و به یکی از هویت ما خود که در فوریت‌های پزشکی مشغول به خدمت بوده است موضوع را اطلاع می‌دهد که در ادامه بلافاصله اقدامات لازم با حضور اورژانس ۱۱۵ مرکز فوریت‌های پزشکی دزفول بر روی این دانشجو انجام می‌گیرد.

مرحوم غلامی بلافاصله در بخش ICU۲ بیمارستان دزفول بستری می‌شود اما متاسفانه علی‌رغم تلاش کادر درمانی بیمارستان خصوصا پرسنل بخش ICU۲ پیش از ظهر امروز به دلیل مسمومیت ناشی از مصرف قرص برنج جان خود را از دست می‌دهد.

 گفتنی است این دانشجو در مسیر انتقال به بیمارستان در حالی که هنوز هوشیاری لازم را داشته است در پاسخ دوست خود و اصرار وی برای دانستن علت مصرف قرص برنج می‌گوید «زندگی دارای مشکلات زیادی است». این در حالی است که خانواده و هویت ما هم اتاقی مرحوم غلامی این دانشجو را فردی آرام و از نظر هوشی در سطح بالایی معرفی کرده و متوجه مشکلی در زندگی وی نشده‌اند.

گفتنی است در پی تحقیقات انجام شده بسته قرص برنج در داخل کمد این دانشجو یافت شده است که دو عدد از قرص‌ها مصرف شده بودند.

دفتر مشاوره معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در پی بررسی و علت این اقدام می‌باشد که بعد از به نتیجه رسیدن به اطلاع مخاطبان خوب هویت ما خواهد رسید.

معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت این ضایعه اسفناک را به خانواده آن مرحوم و جامعه دانشگاهیان علوم پزشکی تسلیت و برای بازماندگان صبر از خداوند ممنان مسئلت داشت.

در حال حاضر اقدامات لازم برای اعزام این دانشجو به محل زندگی خود دهلران ایلام در دست انجام است.