تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

آخرین فرصت اعزام زوج های دانشجو به مشهد

دبیر بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی گفت: دراین دوره برنامه ریزی شده تمام زوج‌های جامانده از دوره‌های قبل در این دوره به مشهد اعزام شوند و زوج جامانده‌ای برای دوره بعد نداشته باشیم.

به گزارش هویت ما، حجت الاسلام محمد خادمی، در گفتگو با مهر درباره آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با اعزام زوج‌های دانشجوی جامانده دوره‌های قبل گفت: در تابستان امسال مقرر شده است، زوج‌های دانشجویی که در دوره‌های قبلی و بیست و یکمین دوره از این سفر جامانده بودند، ثبت نام کرده و اعزام شوند.

وی ادامه داد: کاروان‌هایی که تعداد آنها به سقف ظرفیت مجاز رسیده، برای آنها برنامه تنظیم شده و به مشهد اعزام شده‌اند.

دبیر بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی با اشاره به این موضوع که قریب به ۱۰۰۰زوج در ایام تابستان به مشهد مقدس اعزام می‌شوند، تاکید کرد: ما بنا داریم در این دوره هر آنچه از ظرفیت کاروان‌های قبلی جا مانده به مشهد مقدس اعزام کنیم، تا برای دوره بیست و دوم ازدواج دانشجویی، کاروانی از  قبل و جامانده نداشته باشیم.  

به گزارش مهر، وی ادامه داد: سایت ثبت نام باز بوده و حداکثر ظرفیت هم ایجاد شده و این بستگی به زوج های دانشجو دارد که چند نفر ثبت نام کنند. اکنون  ۶۰۰  زوج ثبت نام کرده‌اند.

خادمی درباره اینکه اگر این دوره تمام شده و زوج‌هایی از دوره های قبل باقی مانده باشند در بیست و دومین دوره اعزام خواهند شد، افزود: خیر، اعزام این دانشجویان تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت و دوره بعد اعزام نخواهند شد.